1. Strona główna
  2. /
  3. Sklep
  4. /
  5. zestawy win
  6. /
  7. Prawdziwy koneser

Prawdziwy koneser

599,00 

Cognac A.E. DOR V.S.O.P. Rare Fine Champagne 0,7L w kartoniku
Koniak, który spędził w drewnianych beczkach, aż osiem lat. Pięknie rozwija się w ustach z finezją i długością smaków, uzyskanych z połączenia destylatów pochodzących z winogron z dwóch najlepszych rejonów w Cognac: Grande i Petite Champagne. Destylaty przez dekady dojrzewały w drewnianych beczkach, a kiedy ich aromaty osiągnęły pełnię ekspresji, zostały uważnie przelane do uszczelnionych woskiem gąsiorów, gdzie znajdują się po dziś dzień. Obecnie, te cenne nektary, przechowywane w gąsiorach, znajdują się w sekretnej piwnicy zwanej „Rajem”

CT Crianza Coupage Black Series Limited
Sam środek Hiszpanii, to tu w Castilla la Mancha znajduje się Winnica Cortijo Trifillas – oprócz winorośli w posiadłości uprawia się oliwki, migdały, zboże, hoduje bydło. Jest to miejsce, gdzie goście w nieskrępowany sposób mogą obcować z naturą i jej darami w postaci produktów rolnych oraz zwierzyny dzikiej i hodowlanej, a dary te mają być podane w sposób prosty, ale nowoczesny. Wino CT Crianza Coupage Black Series Limited to obfitość aromatów dojrzałych owoców, głównie porzeczek, jeżyn, malin. Na drugim planie elementy drewniane i korzenne. W ustach sporo owocowej materii, średnie ciało, niezbyt wytrawny charakter. Ta limitowana seria kupażu trzech wybitnych winogron tempranillo, cabernet franc i syrah, doczekała się złotych medali:

Nagrody:

  • Złoty medal – Berliner Wein Trophy 2022
  • Złoty medal – Challenge Internartional Du Vin France 2022

Peter Lehmann Layers Red
To genialna australisjka kompozycja czterech odmian winogron:  tempranillo, mourvedre, grenache, shiraz. Owocowość Tempranillo, ziemiste nuty Mourvedre, korzenność Grenache oraz Shiraz, który buduje strukturę wina. Pomimo złożoności jest to wino aksamitne, aromatyczne i bardzo smaczne o którym z pewnością długo nie zapomnisz! Wino pochodzi z Winnicy Peter Lehmann, który jest często nazywany – człowiekiem, który uratował dolinę Barossa. Peter Lehmann cieszy się legendarną reputacją w całym regionie i w historii australijskiego winiarstwa.

Varvaglione Susumaniello
Varvaglione Susumaniello Rosso del Salento to wytrawne wino czerwone i jedno z bardzo nowych win włoskiej winnicy Varvaglione. Produkowne ze szczepu Susumaniello w regionie Puglia we Włoszech. Leżakowane w beczce 6 miesięcy. W nosie słodkie nuty dojrzałych czereśni i śliwek w towarzystwie nut karmelu i drewna wiśniowego. W ustach obfita materia owocu, aksamitny i soczysty charakter z miękką, smaczną taniną w zakończeniu. Idealne do czerwonego mięsa.

„Salice” Salice Salentino 
Wino Salice Salentino Varvaglione to czerwone włoskie wino z jednej z najlepszych winnic południa! Znajdziesz tu niesamowite aromaty toffi, kakao, czarnej kawy, wanilii i oczywiście ciemne dojrzałe od apulijskiego słońca owoce. Podniebienie niezwykle aksamitne, długie i efektowne. Wino Salice Salentino spędziło 10 miesięcy w beczce.
Wino Salice Salentino Varvaglione będzie idealnym kompanem mięs grillowanych, dziczyzny, duszonej wołowiny.

Santa Alexandra Reserva Especial Pinot Noir
Pinot Noir uważana jest za jedną z najszlachetniejszych odmian winogron na świecie. Santa Alexandra Reserva Especial Pinot Noir to wino o dość głębokiej, rubinowej barwie. Obfity aromat owoców leśnych, lukrecji, pieprzu i mięty, po chwili rozwijający się w kwiatową stronę. Usta korpulentne, pełne dojrzałego owocu. Finisz korzenny i długo pozostający w pamięci.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prawdziwy koneser”

Sprawdź nowości: