1. Strona główna
  2. /
  3. Sklep
  4. /
  5. cabernet sauvignon
  6. /
  7. Glen Carlou Mr Shumba Cabernet Sauvignon

Glen Carlou Mr Shumba Cabernet Sauvignon

59,00 

Glen Carlou Mr Shumba Cabernet Sauvignon to wino o głębokim, rubinowym kolorze, które przyciąga wzrok już od pierwszego spojrzenia. Wyczuwalne są słodkie porzeczki, subtelne nuty wanilii, a także delikatne akcenty kakao i szafranu, które nadają mu niezwykłą głębię.

Na podniebieniu wino to zaskakuje pełnością smaku. Miękkie taniny harmonijnie łączą się z owocowym finiszem, pozostawiając długotrwałe i przyjemne wrażenie. Każdy łyk dostarcza pełnię doznań, które są zarówno eleganckie, jak i satysfakcjonujące.

Warto wiedzieć, że nazwa „Mr Shumba” jest hołdem dla lwa, jednego z wielu, które zostały uratowane z niewoli i przekazane do pobliskiej ostoi dla lwów. Ta malownicza posiadłość, o powierzchni 50 akrów, znajduje się w sercu regionu Cape Winelands. Przejmujące ryki lwów, słyszalne z oddalonej o niecałe 7 km winnicy, codziennie przypominają o konieczności ochrony i opieki nad tymi majestatycznymi zwierzętami.

Za każdą sprzedaną butelkę wina Glen Carlou, przekazuje darowiznę na finansowanie opieki nad lwami. W ten sposób, nie tylko cieszymy się wyjątkowym winem, ale również przyczyniamy się do ratowania i ochrony wielkich kotów!

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie aby być na bieżąco z winnymi nowościami!

Kraj
Stopień wytrawności
Pojemność

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Glen Carlou Mr Shumba Cabernet Sauvignon”

Sprawdź nowości: